kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Доміно

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Механізми трансформації меблів постійно покращуються, тому вибір дивану з такою опцією стає складним рішенням. Подібні вироби відрізняються практичністю, тому більшість споживачів надають перевагу саме таким предметам обстановки. Проте чи всі розуміють різницю між моделями. Так, рішення купити диван доміно в Україні спадає на думку не кожному, але саме такий механізм вважається покращеним варіантом традиційної єврокнижки.

Особливості механізму

Якщо ви вирішили купити диван доміно в Україні, вам цікаво буде дізнатися, як працює такий механізм. Доміно – це покращена версія механізму єврокнижка, доповнена деякими деталями із системи дельфін. Щоб розкласти основу ліжка для сну, потрібно потягнути сидіння на себе та вгору, спинка стає частиною ложа та встановлюється в один рівень з рештою секцій. Щоб збільшити ліжко, додається секція посередині, яка у складеному стані знаходиться всередині дивану.

Модель має кілька цікавих відмінностей: високе спальне місце, відсутність ящика для білизни і простота розкладання основи. Такий диван можна швидко розкласти у повноцінне спальне місце, оскільки механізм активується легким рухом, і перетворити диван на ліжко може навіть дитина.

Якщо вам потрібне додаткове гостьове спальне місце, радимо купити диван доміно в Україні в нашій компанії. Традиційний механізм відрізняється надійністю, простотою використання і спальне місце буде зручним для людини будь-якої комплекції. У каталозі представлені найпопулярніші моделі диванів, тому підібрати виріб під певний стиль інтер'єру нескладно. Наші фахівці допоможуть вибрати диван у потрібному стилі, щоб внести остаточні штрихи та створити сучасну обстановку у будь-якій кімнаті.