kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Квітковий інтер'єр

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Квітковий інтер'єр

Квітковий декор – один із найтрендовіших напрямків у сучасному дизайні інтер'єру. Якийсь час квіткові візерунки та рослинний декор вважалися застарілими, в епоху мінімалізму багато дизайнерів відмовилися від таких предметів інтер'єру. Однак квіти та різноманітні рослини знову повертаються у тренди, і такий декор можна використовувати для створення індивідуального стилю. Якщо ви вирішили купити квітковий декор в Україні, але не знаєте як вибирати такі предмети, вам допоможуть поради наших експертів.

Як використовувати квітковий декор

Якщо ви хочете купити квітковий декор в Україні, але не знаєте як його розмістити, потрібно вирішити питання з простором. Найпростіше використовувати для цього стіни, тому що ці поверхні часто залишаються порожніми. Якщо ви не хочете захаращувати стіни полицями, можна використовувати декоративні панно. Барвисті квіткові ілюстрації чудово виглядають на стінах і вносять гармонію в навколишній інтер'єр. При цьому такий декор стає не просто частиною обстановки, а перетворюється на предмет мистецтва. Іншими словами, вам не доведеться прикрашати полотно іншими елементами, краще залишити більшу частину стіни порожньою.

Замість панно можна використовувати живі квіти або розставити вази із сухоцвітами. Цей прийом використовується у випадку, коли в будинку немає вільних стін, і ви не хочете займати весь простір одним декором. Розбийте квітковий декор на окремі складові та розмістіть по всьому приміщенню. Так, живі квіти добре виглядатимуть на полицях поруч із книгами. Довгі вази із сухоцвітами займуть своє місце поряд з диваном або кріслом.

Можна експериментувати та використовувати квіткові візерунки для декорування окремих предметів інтер'єру. Подушки з таким малюнком оживлять простір дивану. Колірна гамма може бути підібрана під відтінки інтер'єру. У класичній вітальні добре виглядатиме керамічна настільна лампа з квітковим візерунком на ніжці або світильник з абажуром, на поверхні якого розцвіли витончені бутони.

У нашій компанії можна купити декор квітковий в Україні в будь-якому стилі. Ми допоможемо створити інтер'єр, у якому ваша індивідуальність буде видно у всіх елементах.