kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Кушетки

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Головна особливість кушетки полягає у узголів'ї та високих ніжках, але виробники меблів та дизайнери давно стерли чіткі грані між традиційними диванами та кушетками. Нещодавно кушеткою називався диван з характерною вигнутою спинкою і витонченими валиками як підлокітники. У сучасному варіанті кушеткою називають стандартний диван із високими ніжками.

Як вибрати кушетку

Якщо відставити убік професійні вироби, якими користуються в масажних центрах та салонах краси, кушетки для дому нічим не відрізняються від звичайних диванів. Єдиною відмінністю стануть невеликі розміри, тому що кушетка розрахована максимум на двох осіб, і виріб має пряму форму. Такі м'які меблі виглядають легкими за рахунок характерних ніжок, але зустрічаються і масивні моделі з розкладним механізмом та вбудованими ящиками.

Вибір залежить від таких критеріїв:

  • Призначення. Необхідно визначитися, навіщо ви купуєте кушетку, щоб вибрати модель із потрібними характеристиками. Якщо вам потрібен невеликий диван у робочий кабінет, підійде кушетка з узголів'ям та вигнутою основою, на якій зручніше лежати. Для зони відпочинку у квартирі, де більше немає диванів, вибирайте прямі моделі, розраховані на кількох людей.

  • Форма. Незважаючи на те, що стандартним рішенням є пряма форма, кушетка добре виглядає у кутку приміщення. Для такого розміщення більше підходять моделі, у яких, з одного боку, високе узголів'я, а з іншого – відсутні підлокітники.

  • Додаткові функції. Якщо вам потрібне додаткове спальне місце, купіть стандартну кушетку-ліжко з розкладним механізмом. Така модель займає мало місця, швидко розкладається у ліжко і є ідеальною заміною для традиційних меблів.

Красива кушетка з витонченою спинкою – чудове доповнення до інтер'єру, якому не вистачає оригінальності.

Меблі за доступними цінами

У каталозі нашого магазину представлені меблі від виробників, тому ви можете купити якісні кушетки за доступною ціною. Ми пропонуємо дивани в різних стилях і наші консультанти допоможуть підібрати модель під ваші вимоги. Всі запропоновані вироби відповідають встановленим стандартам, докладний опис та якісні фотографії допоможуть вибрати диван під інтер'єр.

Головна особливість нашого магазину – це меблі для всього будинку в одному каталозі. Ви можете підібрати великий диван для вітальні, дитячий диван та кушетку до кабінету в одному місці, зберігши загальний стиль оформлення у всьому будинку.