kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Ліжка круглі

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Виробник
Довжина
Ширина
Висота
Матеріал корпусу
Матеріал узголів'я
Розмір спального місця
Результатів
2 од.

Ширина : 2200

Висота : 1000

Довжина: 2200

Ліжко Бартоломео кругле без матраца 2200х2200
32 374 грн.

Ширина : 2200

Висота : 1000

Довжина: 2000

Ліжко Бартоломео кругле без матраца 2000х2000
26 827 грн.

Ліжка круглі в інтернет-магазині "Харків Меблі"

Традиційні предмети меблів мають стандартну квадратну або прямокутну форму, але трапляються й оригінальні моделі в незвичайному стилі. Наприклад, круглі ліжка не користуються особливою популярністю, але надають ексклюзивності будь-якому інтер'єру. Такі моделі складно вписати в обстановку, тому що вони вимагають певного оточення, але за умови правильного підходу кругла форма ліжка може стати головним елементом меблевої композиції.

Як обіграти круглі меблі в інтер'єрі

Якщо ви вирішили купити кругле ліжко в Україні, необхідно врахувати декілька особливостей оформлення інтер'єру. Ліжко є основним елементом у композиції, і кругла форма лише підкреслює першість такого предмета обстановки. Краще розташувати ліжко по центру приміщення, зберігши простір поруч із вільним. Будь-які інші елементи інтер'єру повинні розташовуватися на відстані від ліжка, щоб не спотворювати композицію.

Круглі ліжка – це габаритні та масивні вироби, але такі меблі добре підходять для квартир-студій. Однак у такому проекті важливо розробити інтер'єр, який повторюватиме особливості конструкції. Можна встановити півкруглі перегородки, оточити ліжко м'якими меблями округлої форми і підібрати решту елементів обстановки в схожому стилі.

Якщо ви вирішили купити кругле ліжко в Україні, виробники запропонують на вибір кілька стилістичних рішень. У квартиру-студію можна придбати ліжко-диван, яке добре впишеться в інтер'єр. Якщо ви шукаєте варіант для окремої спальні, пропонуємо придивитися до моделей у стилі мінімалізм. У таких ліжок немає узголів'я, але основне спальне ложе може розташовуватися на невеликій квадратній основі.

У нашій компанії ви можете купити ліжко в Україні за доступними цінами від виробників. Ми пропонуємо широкий асортимент меблів у сучасному стилі та допоможемо створити інтер'єр, який буде сучасним, практичним та незвичайним.