kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Крісла-мішки

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Якщо ви хочете створити куточок релаксації на дачі, можна використовувати сучасні предмети обстановки

Наприклад, крісло-мішок чудово доповнить комплект з дивана з кріслами та швидко стане улюбленим елементом обстановки ваших дітей. Головна особливість такого крісла полягає у відсутності каркасної конструкції, тому ви можете повністю розслабитися в глибокому сидінні та отримати задоволення від неспішної розмови. Інший плюс безкаркасних меблів – це невелика вага, так що мішок можна переносити в будь-який кут кімнати та влаштуватися там, де вам найзручніше. Якщо ви вирішили купити крісло-мішок в Україні, ми розповімо, як правильно якісні меблі та на що звернути увагу при покупці.

 Критерії вибору крісла

 Безкаркасні меблі увійшла в моду кілька років тому, але за короткий термін зручні мішки швидко завоювали любов та вдячність. Якщо ви вирішили купити крісло-мішок в Україні, слід враховувати кілька особливостей таких меблів:

  •  Форма. Крісло-мішок може мати форму груші, кулі чи банана. Найпоширеніший варіант - це груша, тому що у вас з'являється висока спинка, щоб відкинутися і розслабитися. Куля не така зручна в експлуатації, але відрізняється оригінальним зовнішнім виглядом. Якщо підбирати меблі, розраховані на кілька людей, краще купити крісло-банан.
  • Матеріал виготовлення чохла. У безкаркасному кріслі два чохли – внутрішній та зовнішній. Внутрішній чохол необхідний для утримання наповнювача і має бути розрахований на значні вагові навантаження. Зовнішній чохол – це своєрідна оббивка крісла, тому матеріал підбирається залежно від естетичних уподобань.
  • Наповнення. Для наповнення в кріслі використовуються кульки пінополістиролу, які можуть набувати будь-якої форми, мають невелику вагу та гіпоалергенні. У деяких моделях кульки змішуються з поролоновою крихтою, м'яким синтепоном та гранулами холлофайбера.

 Крісло-мішок – зручне та практичне рішення для будь-якого інтер'єру. За такими меблями легко доглядати, тому що ви можете зняти зовнішній чохол і випрати його, щоб прибрати будь-які забруднення. Мішок легко переносити з місця на місце, крісло набуває форми тіла, і в ньому можна повністю розслабитись.

 У нашій компанії можна купити крісло-мішок в Україні, який відповідає всім встановленим стандартам. У каталозі представлені найпоширеніші варіанти таких меблів, і ми розповімо у подробицях про кожну модель.