kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Консольні столики в передпокій

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Матеріал стільниці
Результатів
1 од.

Висота : 640

Глибина : 550

Довжина: 350

Підставка підлогова Вега (Білий)
2 226 грн.

Невеликий низький столик отримав назву консольний і такі предмети інтер'єру перетворилися на головне відкриття останніх років

Компактні столи добре виглядають у невеликих кімнатах, мають практичне призначення та вносять різноманітність. Якщо ви вирішили купити столик консольний в Україні, виробники запропонують широкий асортимент меблів такої категорії в різних стилях. Ви можете доповнити невеликим столиком передпокій, відмовившись від масивного комоду або шафи з розсувними дверцятами. Таке рішення внесе пожвавлення в інтер'єр та допоможе створити сучасну меблеву композицію з відтінком елегантності та витонченої класики.

Який столик купити в передпокій

Якщо ви вирішили купити консольний столик в Україні, треба враховувати, що такі предмети інтер'єру рідко мають великі розміри. Головна відмінна риса столика полягає в компактності, невеликій висоті та відсутності шухляд у нижній частині. Консольна конструкція виглядає повітряною завдяки вузьким ніжкам, але така особливість потребує ретельного вибору матеріалів. Подібні меблі зазвичай виготовляються на металокаркасі або з масиву, тому столик виходить міцним і здатний витримати навіть значну вагу.

Столик може бути пристінним, окремим або навісним. У першому випадку конструкція вимагає закріплення на стіні, і такі меблі можна встановити лише у певному місці. Окремі моделі універсальні, так що столик можна встановити в будь-якому місці кімнати, але найвдаліше рішення для передпокою – це розташування столика біля стіни. Якщо ви плануєте створити інтер'єр у сучасному стилі, можна використати навісні моделі. У таких меблях не передбачена установка на підлозі, тому ніжки можуть бути повністю відсутніми.

Консольний столик можна використовувати для зберігання інтер'єрного декору та для того, щоб у вас було місце, куди покласти ключі чи сумку. Цікава особливість у тому, що можна встановити у передпокої невеликий столик, щоб інтер'єр не була перенасичено меблями.

У нашій компанії можна купити консольний столик в Україні від різних виробників, тому завершити композицію оригінальними меблями буде нескладно. Ми намагаємося максимально урізноманітнити асортименти в каталозі, тому у нас ви знайдете столики в класичному стилі, меблі на металокаркасі та витончені вироби з натурального дерева з текстильними вставками.