kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Картини

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Картини

Зробити інтер'єр привабливим допомагають різні декоративні предмети, серед яких є картини. Необов'язково вішати на стіну репродукції відомих полотен, щоб продемонструвати оточуючим своє тонке розуміння краси. Сучасні дизайнери активно використовують ілюстрації та авторські художні роботи для створення цікавих композицій. Якщо ви хочете купити картини в Україні, але не знаєте, яке зображення вибрати, ми допоможемо визначитися із такою складною покупкою.

Критерії вибору картин в інтер'єрі

Насамперед, варто відзначити, що картини можуть стати чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру. За допомогою такого декору можна продемонструвати оточуючим своє бачення краси, реалізувати естетичні уподобання та внести в інтер'єр індивідуальність. Перед тим як вибирати зображення, радимо прислухатися до рекомендацій дизайнера:

  • Правильний розмір. Незалежно від того, що зображено на картині, головною характеристикою картини в дизайні є її розмір. Якщо ви вирішили купити картини в Україні, потрібно точно знати, куди ви її повісите. Картина має гармонійно виглядати на стіні, не перекривати інші предмети інтер'єру.

  • Навколишній простір. Будь-який прояв мистецтва потребує простору поруч, щоб залучити погляди тих, хто цікавиться. Навколо картини має залишатися чимало місця, краще вішати полотна на однотонні стіни. Також не можна обмежувати простір стіни над картиною чи під нею.

  • Точка огляду. Будь-яке зображення має бути на рівні очей, тому не можна вішати картини високо або нижче за середину стіни. Цікавим прийомом стало розміщення картини навпроти дивана чи крісла, щоб сидячий міг милуватися зображенням, не встаючи і не закидаючи голову.

Якщо з місцем визначилися, залишається лише вибрати зображення. У цьому питанні багато залежить від ваших особистих уподобань та стилістичних особливостей інтер'єру. Однак строгих правил не існує, можна легко поєднати класичний пейзаж із вітальнею у скандинавському стилі.

У нашій компанії ви можете купити картини в Україні, які стануть особливими в інтер'єрі вашого будинку. Ми намагалися зібрати велику колекцію різноманітних полотен та ілюстрацій, щоб ви могли підібрати вдале рішення для кожної кімнати.