kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Французька розкладачка

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Мех. трансформації
Довжина спал. місця
Ширина спал. місця
Крісло розкладається
Диван розкладається
Матеріал корпусу
Макс навантаження
Наповнення
Результатів
11 од.

Висота : 980

Глибина : 1060

Довжина: 1630

Довжина спал. місця: 1900

Ширина спал. місця: 880

Диван-ліжко 2-ка Жаклін мералат
35 928 грн.

Меблі з механізмом французька розкладачка в інтернет-магазині "Харків Меблі"

Французька розкладачка – оригінальний механізм, що працює за принципом стандартної розкладачки, має низку цікавих особливостей. Насамперед, зазначимо, що такі меблі підходять тільки як гостьове місце, але спати постійно на подібному ліжку незручно. Якщо ви часто приймаєте гостей, які залишаються на ніч, пропонуємо купити французьку розкладачку в Україні.

Особливості конструкції

Головна особливість моделі полягає в тому, що спинка дивану складається з окремих подушок. При розкладанні подушки не використовуються, а просто забираються убік, ложа розкладається так само, як у звичайної розкладачки і складається з кількох секцій. Щоб підготувати спальне місце, потрібно підняти сидіння і потягнути його на себе, щоб розкласти всі деталі і створити рівну поверхню. У нижній частині встановлюються каркасні елементи, які утримують основу одному рівні.

Споживачі не поспішають купувати французькі розкладачки в Україні, оскільки такі моделі мають ряд недоліків. За рахунок складання секцій усередині конструкції в дивані немає ящика для білизни, і на підставі добре відчуваються каркасні елементи. Спати на такому ліжку щодня незручно та шкідливо для здоров'я.

Якщо вам потрібне гостьове спальне місце, можна купити французьку розкладачку в Україні. Такий диван у складеному вигляді – це зручне місце для відпочинку, яке займає мало місця та буде корисним доповненням до інтер'єру. У нашому каталозі ви можете уважно познайомитися з усіма особливостями кожної моделі та вибрати диван, який відповідає вимогам.