kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Духові шафи

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Купити духову шафу у Харкові

Кухня повинна бути функціональною та привабливою, досягти цього можна за допомогою вбудованої техніки, яка органічно доповнює кухонний гарнітур, стає його невід'ємною частиною. До вбудованої кухонної техніки відносяться духові шафи. Вони бувають газові та електричні. Перші вважаються економічнішими, а другі відрізняються швидкістю нагріву та функціональністю. Вироби другого типу мають покупців вищим попитом.

Особливості електричних моделей

Крім зазначених вище, електричні духовки мають інші переваги:

  • відсутність продуктів згоряння, які можуть вплинути на смакові якості;

  • можливість роботи у різних температурних режимах;

  • рівномірний прогрів всього об'єму духової шафи;

  • можливість налаштування прогріву з точністю до градуса;

  • контроль нагрівання стінок пристрою.

Останній пункт особливо важливий, оскільки завдяки цій функції забезпечується збереження кухонного гарнітуру.

На що звернути увагу при покупці?

Щоб не розчаруватися в техніці, при покупці необхідно врахувати такі особливості.

Спосіб очищення

Методика видалення забруднень визначається типом покриття духової шафи. Наприклад, моделі з емальованим покриттям відрізняються нижчою ціною, але у догляді вони складніші – видалення забруднень відбувається вручну з використанням води та миючих засобів. Піролітичне покриття набагато простіше у догляді, воно очищається автоматично за температури 500 градусів. Не завдадуть клопоту і духовки з каталітичним чищенням.

Габарити та об'єм

Стандартна ширина побутової техніки становить 60 см, цього цілком достатньо для приготування їжі на сім'ю. Однак лінійка типорозмірів пристроїв набагато ширша. При виборі габаритів та обсягу техніки необхідно враховувати потреби та розміри місця, куди має вбудуватися духова шафа.

Елементи безпеки

Використання такої техніки пов'язане з ризиком, для його мінімізації дверцята духової шафи повинні бути обладнані подвійним склом. Високий рівень безпеки забезпечує функцію захисту від дітей та блокування від ненавмисного увімкнення.

Самостійно врахувати усі нюанси складно. Щоб уникнути труднощів, потрібно звернутися до компанії «Харьків Меблі», фахівці якої проконсультують з будь-яких питань і допоможуть зробити правильний вибір.

Чому клієнти звертаються до нас?

Крім всебічної підтримки, покупці можуть розраховувати на інші переваги:

  • висока якість техніки;

  • великий вибір;

  • зручний сервіс;

  • демократичні ціни

Ми надаємо послугу “під ключ”: виконуємо доставку та встановлення духових шаф, це дозволяє клієнтам економити не лише гроші, а й час. Для оформлення замовлення заповніть форму на сайті або зв'яжіться із менеджерами за телефоном.