kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Декор інтер'єру

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Декор інтер'єру

Для того, щоб надати інтер'єру індивідуальності, використовується декор. У цю категорію входять різні предмети, які мають функціонального призначення і служать лише з декоративних цілях. Вибирати таке наповнення складно, тому що декор повинен відображати загальну стилістику та залишатися індивідуальним. Якщо вам потрібно купити декор інтер'єру в Україні, наші експерти допоможуть вибрати речі, які нададуть приміщенню привабливого вигляду.

Як правильно вибирати декор

При виборі декору можна керуватися простими правилами: вибирайте об'єкти, які вам подобаються в естетичному плані. Однак не можна переборщувати та перевантажувати інтер'єр предметами без практичного призначення. Якщо ви не знаєте, що саме вибрати, ось кілька рекомендацій професійних дизайнерів:

  • Використовуйте рослини. Останнім часом головним трендом у дизайні інтер'єрів став еко-напрямок. Ви можете використовувати кімнатні рослини, щоб наповнити простір індивідуальними рисами та створити здорову атмосферу. Крім живих рослин, можна використовувати картини із зображенням квітів та листя, невеликі декоративні рослинні об'єкти та інші предмети інтер'єру еко-напрямку.

  • Відштовхуйтеся від індивідуальних уподобань. Інтер'єр оживає тоді, як у ньому зустрічаються особисті речі. Так, на стінах можуть висіти репродукції відомих картин чи мотиви постери. Якщо ви вирішили купити декор інтер'єру в Україні, вибирайте речі, що відображають ваше бачення світу.

  • Несподівані рішення. Як декор можна використовувати не тільки вази або картини, але і банальне побутове приладдя. Гарний підніс із витонченими металевими ручками відмінно впишеться в класичний інтер'єр вітальні. Можна встановити старовинну тарілку як ключницю в передпокої.

Вибирати декор завжди цікаво, тому що можна використовувати стилістично невідповідні речі в одній композиції. Наприклад, у спальні в сучасному стилі з монохромними меблями чудово виглядає яскрава ваза з гострими гранями та строгою геометричною формою. Щоб згладити різкі форми, можна використовувати живі квіти або композицію із сухоцвітів.

У нашій компанії ви можете купити декор інтер'єру в Україні в будь-якому стилі та для будь-якої кімнати. Ми пропонуємо відмінну добірку предметів обстановки і допоможемо створити яскравий стиль вашого будинку.