kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Аерохокей

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Результатів
0 од.

Аерохокей

Сучасна настільна версія традиційного хокею стала дуже популярна, і столи для гри в аерохокей часто встановлюються в будинках та громадських місцях. Відмінна риса такої гри полягає в тому, що у розпорядженні гравця залишається все поле, і маніпуляції з шайбою здійснюються за допомогою одного ігрового елемента. Якщо ви вирішили купити аерохокей в Україні, вам допоможуть рекомендації наших експертів.

Вибираємо аерохокей для дому

Головним критерієм вибору стане вік гравців:

  • Діти молодші 10 років. Якщо ви купуєте аерохокей дитині, пропонуємо звернути увагу на недорогі моделі невеликого розміру. Аерохокей для дітей може працювати від елементів живлення, так що його можна взяти з собою в поїздку. У столу немає ніжок, тому хокей легко встановлюється на будь-якій поверхні.

  • Діти старше 10 років та дорослі. Для гравців такого віку краще придбати аерохокей стандартного розміру, який розрахований на велике навантаження. Дорослі та підлітки нерідко вкладають у рух багато сил, тому шайба може летіти з великою швидкістю і витримати такий темп здатний лише якісний набір. Ще одна важлива особливість – наявність вентилятора, який також повинен бути розрахований на тривалу експлуатацію.

  • Набір для громадського місця. У багатьох кінотеатрах та торгових центрах організується ігровий простір для настільних ігор. Для цього доведеться купити професійний набір із купюроприймачем. До речі, настільний хокей має бути оснащений підсвічуванням ігрового поля та працювати від мережі.

Якщо ви хочете купити аерохокей в Україні, важливо вирішити, хто гратиме і як ви збираєтеся встановити стіл. Для невеликої квартири зручніше придбати складний варіант столу чи хокей без ніжок, щоб гру можна було прибрати. Якщо плануєте організувати повноцінний ігровий простір, краще купити стіл на високих ніжках, який постійно стоятиме в кімнаті.

У нашій компанії можна купити аерохокей в Україні за доступними цінами та здійснити мрію про власну ігрову кімнату будинку. Ми пропонуємо продукцію відомих виробників та допоможемо вибрати стіл для аерохокею, який буде відповідати всім вашим вимогам.