kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Вішалки Лофт

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Тип установки
Результатів
5 од.

Висота : 866

Глибина : 330

Довжина: 1180

Передпокій Кейт вішалка
2 241 грн.

Висота : 2050

Глибина : 530

Довжина: 530

Вішалка 12 Ferrumon
1 920 грн.

Висота : 2050

Глибина : 530

Довжина: 530

Вішалка 11 Ferrumon
1 920 грн.

Висота : 1800

Глибина : 380

Довжина: 800

Вішалка Треліс 10 Ferrumon
3 600 грн.

Висота : 1920

Глибина : 550

Довжина: 1004

Товщина кромки: ПВХ 2 мм

Стелаж для одягу LV-100
5 765 грн. 5 886 грн.

Вішалки Лофт

Стиль лофт - це ідеальний вибір для сучасної квартири, де важливо створити функціональний інтер'єр. Відмінні риси цього стилю - лаконічність та мінімалізм, тому предмети з таким дизайном добре виглядають у будь-якому оточенні. Якщо ви вирішили купити вішалку Лофт в Україні, ми розповімо, які моделі сьогодні найвдаліші з погляду практичності та естетичності.

Особливість меблів у стилі Лофт

Вішалки у стилі Лофт – це оригінальні предмети обстановки із яскравими індивідуальними рисами. Декілька ознак, за якими можна розпізнати стиль Лофт:

  • різноманітні матеріали виготовлення та перевага натуральних фактур;

  • строга геометрична форма, яка може бути неправильною;

  • чіткі лінії;

  • компактні розміри;

  • функціональне використання всієї робочої поверхні;

  • відкриті конструкції.

Сучасний стиль не обмежує уяву дизайнерів, тому можна зустріти моделі з традиційною та простою конструкцією або авторські речі з несподіваних матеріалів.

Яку вішалку вибрати

Тим, що хоче купити вішалку лофт в Україні, потрібно вибрати конструкцію таких меблів. Є настінні та підлогові вішалки, які різняться за способом кріплення. Настінні моделі встановлюються на стіну за допомогою спеціальних кріплень чи анкерних болтів. Така вішалка здатна набувати будь-яких форм, і виробники пропонують вироби різних розмірів. Настінні вішалки можуть являти собою повноцінні комплекти, що складаються з верхньої полиці, вішалки та нижньої полиці під взуття.

Підлогові моделі мобільні, тому вішалку можна пересунути у будь-яке зручне місце. При цьому вішалка може бути компактною і складатися з декількох гачків і основного каркаса або мати зручне місце для зберігання всіх речей у передпокої: від взуття до сумок.

Залежно від того, які предмети вже є у передпокої і як ви уявляєте собі результат, підбирається дизайн конструкції. Якщо вам потрібна додаткова вішалка для верхнього одягу, але в передпокої вже є гарнітур, радимо придбати підлогову модель традиційного типу. Складні конструкції, що складаються з полиць та рейлінгів на різній висоті, здатні замінити шафу, їх краще встановлювати у порожній передпокої.

У нашій компанії ви можете купити вішалку лофт в Україні, яка допоможе створити сучасний та практичний інтер'єр. У каталозі представлений широкий модельний ряд таких конструкцій від різних виробників. Консультанти магазину допоможуть підібрати модель із потрібними характеристиками та покажуть популярні варіанти вішалок.