kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Тумби для взуття Лофт

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Виробник
Ширина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Фасад
Кількість шухляд
Сидіння
Кількість дверей
Напрямні
Результатів
2 од.

Ширина : 950

Висота : 470

Глибина : 398

Тумба 1Д Рио
2 525 грн.

Ширина : 1000

Висота : 475

Глибина : 410

Тумба для взуття 1S Антверпен II
4 910 грн.

Тумби для взуття

Оформляти інтер'єр у стилі Лофт досить складно, тому що кожен предмет у такому стилістичному напрямку відрізняється яскравою індивідуальністю. Якщо ви вирішили купити тумби для взуття Лофт в Україні, вам потрібно вирішити не тільки, якого кольору будуть меблі, але і форму має сама конструкція. Ми допоможемо розібратися з критеріями вибору таких меблів.

Особливості стилю

Тумба під взуття - це практичне доповнення до інтер'єру передпокою. У вас з'являється спеціальний простір для зберігання черевиків та аксесуарів. Однак стиль Лофт має ряд особливостей, які обов'язково повинні знайти відображення у конструкції або формі меблів. Можна виділити кілька основних рис цього стилю:

  • Лаконічність форми. Лофт – це сучасний стилістичний напрямок, який має багато спільного із практичним мінімалізмом. Меблі в цьому стилі відрізняються простими формами, що спрощує створення складних багатокомпонентних композицій. Проте лаконічність форми слід підкреслити, і найкраще зробити це колірними контрастами.

  • Натуральність матеріалів виготовлення. Головна риса стилю лофта полягає у прагненні створити еко-дизайн, що складається із натуральних матеріалів. Для меблів використовується натуральна деревина, метал чи бетон. Груба фактура поверхні підкреслюється відібраним у тон відтінком, і дизайнери всіляко виділяють натуральність використовуваного матеріалу.

  • Відсутність зайвого декору. Якщо ви хочете купити тумбу під взуття лофт в Україні, відмовтеся від моделей із зайвим декором. Цей стиль не терпить декоративності, тому різних завитків та інших деталей на поверхні не повинно бути.

Колірна палітра меблів у стилі лофт витримана у натуральних відтінках, така тумба добре впишеться у будь-який простір.

Як вибрати тумбу для взуття

Якщо ви вирішили купити тумби для взуття Лофт в Україні, ось кілька порад, як не шкодувати потім про покупку. Насамперед, потрібно вирішити, яка конструкція тумби вам потрібна. Бувають відкриті та закриті варіанти, які різняться не лише на вигляд, але й по функціональних особливостях.

Відкриті тумби виконані у вигляді полиць або етажерки. Взуття розкладається на полицях і така тумба зазвичай немає задньої стінки. Подібні варіанти розраховані на невелику кількість сезонного взуття, полиці можуть бути прямими або похилими. Поверхня використовується як додаткова полиця або як лава для одягу взуття. Закриті моделі комплектуються дверцятами, такі тумби більш місткі, але й займають більше місця у передпокої. У закритій тумбі дверцята можуть відкриватися навстіж або зрушуватися вбік, також зустрічаються варіанти з дверцятами-гармошкою. Тип конструкції підбирається залежно від розмірів передпокою: у невеликій кімнаті краще виглядають відкриті конструкції. Закриті тумби більш практичні, але такі меблі потребують більше простору.

Меблі в стилі лофт мають виразний дизайн, тому вибирати тумбу під готову обстановку передпокою непросто. Якщо ви вирішили купити тумби під взуття Лофт в Україні, у нашому магазині знайдете безліч оригінальних рішень від різних дизайнерів. Консультанти допоможуть вибрати модель, яка буде відповідати всім вимогам, та розкажуть про умови доставки.