kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Туалетні столики у стилі Лофт

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Фасад
Кількість шухляд
Напрямні
Результатів
2 од.

Висота : 755

Глибина : 500

Довжина: 1100

Стіл туалетний Swan
7 630 грн.

Висота : 775

Глибина : 425

Довжина: 1020

Столик туалетний Ascet
3 520 грн.

Туалетні столики у стилі Лофт

Якщо ви віддаєте перевагу практичному мінімалізму, вам сподобаються меблі в стилі лофт. Цей напрямок характеризується як вибір сучасного споживача, який цінує комфорт та готовий відмовитися від непотрібних деталей. Відмінний приклад такого підходу - туалетні столики у стилі лофт, які залишаються елегантним доповненням до інтер'єру, але зберігають практичну функціональність.

Для чого потрібний туалетний столик

Якщо ви вирішили купити туалетний столик у стилі лофт в Україні, спочатку потрібно вирішити, як саме плануєте використовувати такі меблі. Невеликий зручний стіл можна встановити в спальні, створивши сучасний образ жіночого будуару. У цьому випадку меблі використовуються для зберігання косметики, і тут обов'язково має бути велике дзеркало.

Аналогічний столик добре впишеться в інтер'єр ванної кімнати, якщо розміри кімнати дозволяють встановити різні предмети. Туалетний столик у цьому випадку використовується для зберігання предметів гігієни та косметики. Меблі такого плану зручні тим, що ви створюєте відокремлений простір у кімнаті, призначений для нанесення косметичних засобів або підготовки до сну.

Які бувають столики

Туалетний столик - це широке поняття, так як меблі такого призначення можуть бути виконані в різних формах. Розрізняють такі види столиків для косметики:

  • Класична модель. Такий туалетний столик обов'язково доповнюється дзеркалом та висувними ящиками для зберігання різного приладдя.
  • Трельяж. Модель такого плану відрізняється збільшеними габаритами, оскільки дзеркало виконане у вигляді тристулкової конструкції. Поруч із дзеркалом або в нижній частині столика розміщуються висувні ящики та відкриті полиці.
  • Трюмо. Туалетний столик такого плану оснащений дзеркалом на повний зріст, тому подібні моделі часто встановлюються в спальнях або вбиральнях. Сам столик та корисний простір для зберігання буде невеликим, основна частина конструкції відводиться під дзеркало.
  • Столик із відкидним дзеркалом. Сучасний варіант туалетного столика, в якому дзеркало встановлене в стільницю і при необхідності відкидається. Робоча поверхня столу виконана у вигляді осередків для зберігання приладдя, і ви отримуєте доступ до секцій після відкидання панелі із дзеркалом.


Якщо ви хочете зберегти інтимну атмосферу в спальні та не перевантажувати інтер'єр зайвими меблями, радимо вибирати меблі у стилі лофт. Головна риса цього стилю полягає в лаконічності та мінімалізмі обробки, тому навіть повноцінне трюмо не буде виглядати громіздкою конструкцією.

Як купити красиві та практичні меблі

Рішення купити туалетний столик у стилі лофт в Україні часто пов'язане не лише з бажанням створити оригінальний сучасний інтер'єр. Меблі в такому стилі роблять з натуральних матеріалів, вони позбавлені зайвої декоративності і практичні в щоденному використанні. Часто туалетні столики в такому стилі виготовлені на металевому каркасі, полиці та стільниця — зі скла. Така комбінація матеріалів дає можливість надати навіть громіздкій конструкції невагомого вигляду.

У нашому магазині ви можете купити туалетний столик у стилі лофт в Україні та доповнити інтер'єр спальні корисними меблями. У каталозі представлені популярні моделі столиків від різних виробників, тому ви точно зможете підібрати цікаве рішення для свого інтер'єру.