kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Шафи Лофт

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Виробник
Довжина
Ширина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Фасад
Кількість шухляд
Кількість дверей
Напрямні
Результатів
7 од.

Висота : 1935

Глибина : 340

Довжина: 800

Шафа Ріо
5 248 грн.

Висота : 2300

Глибина : 600

Довжина: 1000

Шафа Swan (лагуна, білий супермат)
14 440 грн.

Висота : 2300

Глибина : 600

Довжина: 1000

Шафа Swan (балі, каталонська жовта)
15 520 грн.

Висота : 2000

Глибина : 590

Довжина: 900

Шафа Ascet (фаєрвуд, урбан лайт, фрегат)
8 490 грн.

Висота : 2000

Глибина : 590

Довжина: 900

Шафа Ascet (аляска, графіт)
7 880 грн.

Ширина : 800

Висота : 910

Глибина : 400

Товщина кромки: ПВХ 2 мм

Тумба офісна L-800 Комбі
5 240 грн. 5 772 грн.

Ширина : 800

Висота : 910

Глибина : 400

Товщина кромки: ПВХ 2 мм

Тумба офісна L-800
5 135 грн. 5 217 грн.

Шафи Лофт

Шафа – основний елемент інтер'єру у будь-якому будинку. Система зберігання речей потрібна кожній родині, але виглядати шафу може по-різному. Якщо ви хочете купити шафу лофт в Україні, ми допоможемо вибрати сучасну модель та розповімо про особливості таких меблів.

Функціональні та естетичні

Шафи у стилі Лофт – це втілення сучасного стилю, де основна увага приділяється практичності. Стриманість - головна риса таких меблів, тому з першого погляду вони здаються нудними. Ось кілька характерних рис для меблів у стилі Лофт:

  • Висота. У сучасному стилі важливо отримати максимальну користь із простору. Шафи роблять високими, щоб можна було використовувати весь простір від підлоги до стелі.
  • Розсувні двері. Традиційні дверцята рідко використовуються в шафах в стилі Лофт, так як подібна система відкривання обмежує можливості дизайнерів. Розсувні двері набагато зручніші у використанні, і шафа не вимагає багато вільного простору.
  • Стримана кольорова гама. Визначальна риса стилю Лофт – колірна гама, у якій використовуються відтінки натуральних матеріалів. У деяких моделях вдало поєднуються пастельні тони та зістарені поверхні.
  • Дзеркальні та скляні елементи. Якщо ви вирішили купити шафу лофт в Україні, в таких меблях обов'язково будуть присутні дзеркальні або скляні вставки. Дзеркало допоможе візуально розширити простір, скло додає відтінок індустріального стилю і за рахунок гарної здатності, що відображає, збільшує простір кімнати.

Основне призначення шафи – це зберігання речей, тому до вибору внутрішнього заповнення підходять дуже уважно. У шафі має бути кілька секцій різного розміру та призначення, щоб ви могли зберігати не лише одяг, а й великогабаритні предмети.

Як вибрати шафу для дому

При виборі шафи важливо брати до уваги кілька характеристик. Насамперед шафа підбирається за розмірами. Краще вибирати високі моделі, які займатимуть весь простір до стелі. Ширина шафи залежить від того, скільки місця ви віддаєте під такі меблі. Не можна встановлювати великогабаритні меблі впритул до інших предметів – така помилка звужує простір, і композиція виглядає безглуздим нагромадженням.

Наступний критерій – це палітра кольорів і матеріали виготовлення. Відтінки меблів повинні повторюватися в інтер'єрі, щоб шафа виглядала гармонійно на тлі оточення. Можна вибрати близькі тони з невеликими кольоровими нюансами, але купувати контрастні меблі рекомендується лише для великих та просторих кімнат.

Наповнення повністю залежить від переваг покупця, тому що шафи встановлюються в спальнях, вітальнях, передпокоях та дитячих кімнатах. Для кожної кімнати підбирається модель з певними властивостями, і краще вирішити, що ви збираєтеся зберігати всередині.

У нашій компанії можна купити шафу Лофт в Україні, яка буде відповідати всім вашим вимогам. У каталозі представлений широкий модельний ряд меблів. Наші консультанти завжди готові допомогти порадою або розповісти про останні тренди.