kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Пенали Лофт

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Фасад
Кількість шухляд
Тип установки
Напрямні
Результатів
4 од.

Висота : 2300

Глибина : 600

Довжина: 500

Пенал 2 Swan (лагуна, білий супермат)
10 490 грн.

Висота : 2300

Глибина : 600

Довжина: 500

Пенал 2 Swan (балі, каталонський жовтий)
11 300 грн.

Висота : 2300

Глибина : 600

Довжина: 500

Пенал 1 Swan (лагуна, білий супермат)
8 190 грн.

Висота : 2300

Глибина : 600

Довжина: 500

Пенал 1 Swan (балі, каталонський жовтий)
9 130 грн.

Пенали Лофт

Одна з найпрактичніших моделей шафи – вузький високий пенал із полицями та висувними ящиками. Такі меблі легко входять навіть у невелику кімнату та в обмеженому просторі, вміщують багато речей та доповнюють інтер'єр. Якщо ви хочете купити пенал лофт в Україні, виробники меблів порадують вас безліччю цікавих рішень.

Який пенал вибрати

Перш ніж купувати пенал, зверніть увагу, що для кожної кімнати підбирається певна модель вузької шафи:

  • Кухня. Пенал на кухні – це доповнення до гарнітури, яке використовується як система зберігання. Така шафа призначена для зберігання продуктів харчування, посуду та різного кухонного приладдя. Одна з вимог до кухонного пенала - наявність великих секцій і кілька видів полиць різного типу.

  • Ванна. Якщо ви хочете встановити шафу у ванну, краще зупинитися на вузьких моделях. Такі меблі займають мінімум місця, вміщують безліч речей і зручні у використанні. Пенал у ванну також повинен мати кілька окремих секцій, щоб ви могли зберігати текстиль та приладдя для вмивання у різних осередках.

  • Передпокій. Вузька шафа з полицями стане в нагоді в передпокої, якщо ви хочете обійтися мінімумом меблів. Однак для передпокою краще вибирати моделі з вішалкою всередині, щоб використовувати шафу для зберігання одягу.

  • Вітальня. Пенал у вітальні служить доповненням до основного гарнітури, але навіть у цьому випадку краще вибирати практичні моделі. Усередині вузької шафи можна зберігати одяг, книги або постільні речі.

Якщо ви вирішили купити лофт в Україні, питання зовнішнього вигляду не буде основним критерієм. Навіть такий другорядний елемент, як вузька шафа, повинен насамперед залишатися практичним у використанні.

Як вибрати пенал

Для того, щоб вибрати пенал у стилі лофт, необхідно визначитися з декількома вимогами. Основний критерій вибору – розміри конструкції. Глибина полиць може будь-яка, але рідко перевищує 55-60 см. Краще встановити пенал поруч із іншими меблями, щоб створити єдину композицію. Якщо шафа стоятиме як окремий елемент, простір навколо неї на стіні має бути заповнений декором або іншими меблями.

Наступний критерій – це тип конструкції. Відкриті пенали з полицями та без бічних стінок зустрічаються рідко, оскільки подібне рішення позбавляє шафу деяких корисних якостей. У відкритих полицях можна зберігати ті предмети, які можна без побоювання виставити на загальний огляд. Закриті пенали можуть мати різні види дверей: гармошки або розстібні. Гармошки використовуються рідко, тому що ними незручно користуватися за рахунок невеликої ширини. Розпашні дверцята є стандартним рішенням для вузької шафи. Кількість полиць і тип осередків також можуть бути різними, тому в цьому питанні кожен покупець робить власний вибір.

Якщо ви хочете купити пенал лофт в Україні, вибирайте моделі із натуральних матеріалів. Дерев'яний пенал із мінімальною кількістю декору – найкраще втілення сучасного стилю. До того ж такий елемент обстановки не привертає уваги.

У нашій компанії ви можете купити пенал лофт в Україні за доступною ціною та підібрати ідеальне рішення для свого будинку. Консультанти компанії допоможуть вибрати модель потрібного розміру та розкажуть про останні тенденції у світі дизайну інтер'єрів.