kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

[email protected]
Клік-кляк

Сортувати:

Фільтри пошуку

Ціна
-
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Мех. трансформації
Довжина спал. місця
Ширина спал. місця
Диван розкладається
Матеріал корпусу
Макс навантаження
Наповнення
Результатів
3 од.

Висота : 740

Глибина : 980

Довжина: 1710

Довжина спал. місця: 1920

Ширина спал. місця: 830

Диван-ліжко Шпех-С
16 308 грн.

Висота : 660

Глибина : 890

Довжина: 2060

Довжина спал. місця: 2030

Ширина спал. місця: 860

Диван-ліжко Шпех-Н3 пруж блок
16 817 грн.

Висота : 890

Глибина : 800

Довжина: 1860

Довжина спал. місця: 2070

Ширина спал. місця: 760

Диван-ліжко Шпех-К
15 034 грн.

Меблі з механізмом клік-кляк в інтернет-магазині "Харків Меблі"

Дивани з механізмом клік-кляк багато в чому схожі на традиційні моделі-книжки, але отримали низку доробок. Завдяки розкладному механізму зручний диван швидко перетворюється на ліжко, яке розраховане на двох людей. Проте економія місця та зручність – це не головні переваги таких моделей.

Особливості механізму клік-кляк

Якщо вам потрібний диван, який замінить повноцінне ліжко, радимо купити механізм клік-кляк в Україні. Такі меблі відрізняються простотою використання, довговічністю і в розкладеному вигляді можуть приймати кілька форм. Принцип дії нагадує традиційну книжку, але додатковою перевагою є рухливі підлокітники. Бічні елементи можна розкласти врівень з ложем або встановити в похилому положенні, щоб ви могли розміститися на дивані в напівлежачому положенні. Якщо ви шукаєте практичний варіант для дому, найкраще купити диван з механізмом клік-кляк в Україні, який функціональніший за стандартні моделі.

У деяких моделях є відсік для зберігання постільної білизни, тому диван замінює не тільки ліжко, але й шафу. Недолік в тому, що меблі не можна присунути впритул до стіни, тому що спинка становить частину основи ліжка, і позаду має бути достатньо місця для встановлення цього елемента в лежачому положенні.

Якщо ви вирішили купити диван з механізмом клік-кляк в Україні, у каталозі нашої компанії обов'язково знайдеться варіант для вашого інтер'єру. Ми пропонуємо якісну продукцію від відомих виробників та допоможемо створити затишний інтер'єр, який відповідатиме всім сучасним вимогам.