kharkivmebel - інтернет-магазин якісних меблів

Харків

kharkivmebelinfo@gmail.com

Інформація постачальникам

Шановні постачальники,


Ми раді вітати вас у нашій команді! Наша компанія працює лише з перевіреними та надійними партнерами, і ми впевнені, що з вами також буде приємно і продуктивно співпрацювати.


Ми хотіли б звернути вашу увагу на кілька обов'язкових умов, які ми вважаємо ключовими для успішної співпраці:


В першу чергу, ми просимо надати нам файл XML для обміну даними про продукцію. Це дозволить нам ефективно обробляти інформацію та підтримувати актуальність нашого каталогу товарів.


В другу чергу, ми цінуємо якісний контент про продукцію, включаючи повний опис товару, технічні характеристики, студійні та живі фотографії, відео. Це дозволить нашим клієнтам отримати максимально повну інформацію про товари та прийняти правильне рішення про покупку.


В третю чергу, ми очікуємо, що у наших партнерів є складська програма, яка дозволяє швидко та ефективно керувати запасами продукції.


В четверту чергу, ми цінуємо гнучкі терміни виробництва, щоб бути впевненими, що ми можемо задовольнити потреби наших клієнтів вчасно.


Наостанок, ми очікуємо, що наші постачальники готові надавати доставку кур'єрськими службами по всій території України, а також відвантаження за системою дропшиппінг.


Ми впевнені, що співпраця з Вами буде відмінною, і ми готові надати всі необхідні умови для продуктивної роботи разом. Ми будемо раді, якщо Ви приєднаєтеся до нас у команду перевірених та надійних партнерів!


Прохання надсилати Ваші пропозиції на електронну пошту: kharkivmebelinfo@gmail.com.